O nas


Kim jesteśmy?

Projektantami ogrodów pełnych harmonii i piękna. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość usług. Tworzymy nie tylko architekturę, która zachwyca, ale i jest w pełni funkcjonalna dla użytkowników. Odmieniamy wygląd mniejszych przestrzeni w miastach i przydomowych ogródki.

Oferujemy warsztaty biznesowe dedykowane projektantom.

Na co dzień współpracujemy z firmą Home Staging Team, która profesjonalnie zajmuje się home stagingiem.

Chcesz zmienić swoją przestrzeń albo urządzić ją od samego początku? Zapraszamy do kontaktu!

Wkładamy w swoją pracę całe serce

Każdy przygotowany przez nas projekt to wynik pasji i ciężkiej pracy. Szanujemy naturalne cechy krajobrazu i przestrzeni miejskiej. Zawsze bierzemy pod uwagę charakter danej rośliny i proponujemy jej obecność w miejscu, w którym będzie mogła się zdrowo rozwijać.

Nasze projekty uwzględniają dobro natury i komfort użytkowników zielonej przestrzeni. Ogród jest nie tylko ozdobą domu, ale także doskonałym miejscem do chwili relaksu. Proponowane przez nas rozwiązania w pełni spełniają oczekiwania właścicieli ogrodów. Oferta obejmuje kompleksowe działania w ogrodzie – strategiczne decyzje, projektowanie oraz całą realizację.

Zespół profesjonalistów i pasjonatów

Małgorzata Domeracka – dyplomowana projektant ogrodów i absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Miłośniczna kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań. Z jej pomocą powstało wiele fascynujących i pięknych ogrodów. Znawca dobrej architektury i designu, które można podziwiać w miastach i przydomowych ogrodach. Na co dzień współpracuje z firmą świadczącą usługi home stagingowe, Home Staging Team, wykłada w najwiekszej w Polsce szkole home stagingu Stage It Up, prowadzi warsztaty biznesowe dla projektantów i dzieli się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Myślisz o skorzystaniu z usług architekta krajobrazu? Warszawa proponuje wsparcie najlepszej klasy profesjonalistów. Zaufaj nam i ciesz się wyjątkowo zaaranżowaną przestrzenią!


Nasze wyróżnienia

Chcesz zobaczyć co pisze się o naszych ogrodach? Kto wyróżnił nasze realizacje?