Otwórz menu

O nas


Wyczarujemy piękny ogród w miejskim zgiełku 

Nazywam się Małgosia Domeracka i zabieram Cię w podróż po mojej pracowni. 

Nie zawsze projektowałam ogrody, chociaż zawsze było to moją pasją. Śmieję się, że moment założenia przeze mnie pracowni to moment w którym narodziłam się na nowo. 

Jestem dyplomowaną projektantką ogrodów i absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Miejskie Ziele powstało 7 lat temu, od tego czasu wydarzyło się mnóstwo dobrego! 

Współpracujemy z firmą świadczącą usługi home stagingowe, Home Staging Team, prowadzę platformę dla projektantów Teren Projektanta, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzę szkolenia dla początkujących projektantów.

Przez ten czas w naszej pracowni zrealizowaliśmy ponad 150 projektów ogrodów. Jestem pasjonatką dobrego designu, ale nade wszystko ważna jest dla mnie funkcjonalność. 

Specjalizujemy się w projektach ogrodów miejskich. Odmieniamy ich wygląd wprowadzając harmonię i piękno. Szanujemy naturalne elementy krajobrazu i przestrzeni miejskiej.

Wiemy, jak ważny jest komfort naszych klientów, dlatego ogrodami zajmujemy się kompleksowo: od strategicznych decyzji, przez projektowanie aż do całej realizacji (we współpracy z zaufanymi wykonawcami). 

Nasz zespół składa się z 4 wspaniałych projektantek, które w każdy projekt wkładają całą swoją pasję i wiedzę. 

Każdy klient i jego ogród to dla nas wyjątkowa para, o którą troszczymy się na każdym kroku. Jeśli szukasz pracowni, która perfekcyjnie opiekuje się klientami i potrafi w miejskim zgiełku wyczarować piękną, zieloną ostoję to dobrze trafiłaś. Skontaktuj się z nami.

 

Poznaj nasze projektantki 

Marta Pawlewska

Architektem Krajobrazu została w 2005 r. kiedy otrzymała dyplom ukończenia Wydziału Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie. 5 lat później uzyskała również dyplom upoważniający do wykonywania zawodu projektanta wnętrz.
Specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni wielkopowierzchniowych: ogrodów, zieleni osiedlowej, parków i zieleńców, placów zabaw. Najbardziej lubi Krajobrazy naturalistyczne, współgrające z najbliższym naturalnym otoczeniem, nie pozbawione miękkich linii i zaprojektowane zgodnie z zasadami pro eko;
Prywatnie – miłośniczka górskich wędrówek, regularnych spacerów po lesie oraz dobrej lektury.

 

Karolina Kostrzewska

Karolina ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku architektura krajobrazu, ale pasja do tworzenia ogrodów zaczęła się już wcześniej, bo w szkole średniej (technikum architektury krajobrazu).
Stawia na piękne wizualizacje oraz funkcjonalność w ogrodzie. Ogród idealny dla Karoliny to: prostopadły, równoległy, symetryczny.
Karolina tworzy też piękne dekoracje z roślin stabilizowanych (mchów, chrobotków i innych roślin).

 

 


Nasze wyróżnienia

 

W latach 2021, 2022 oraz 2023 zostaliśmy laureatami nagrody Orły Ogrodnictwa, która wręczana jest liderom w branży, aktywnie stawiającym na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.