Twój ogród w nowej, lepszej odsłonie!

Co jakiś czas nasze ogrody potrzebują odświeżenia. Proponujemy metamorfozy terenów zielonych, dzięki którym zyskasz ogród o nowym, ciekawym wyglądzie. Podczas prac weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i preferencje.

Jeśli myślisz o wynajmie lub sprzedaży domu, pomyśl o usługach garden stagingu.

Są to sprawdzone rozwiązania pryśpieszające proces sprzedaży czy wynajęcia nieruchomości i cęsto powyższające wartość nieruchomości.

W ramach naszej oferty proponujemy:

  • przygotowanie jak najkorzystniejszego pierwszego wrażenia – odczucia które może przesądzić o wybraniu naszej nieruchomości - Przygotowanie wejścia na posesję oraz do domu.
  • podkreślenie funkcjonalnosci oraz użyteczności części zewnętrznej domu - zaprezentowanie potencjału, możliwości wykorzystania części zewnętrznej mieszkania, czyli tarasu, balkonu lub patio
  • ukazanie ogrodu jako zewnętrzny salon, powiększenie domu o letnią przestrzeń mieszkalną - podwyższenie wartości nieruchomości dzięki uzyskaniu dodatkowej przestrzeni funkcjonalnej i zaprezentowaniu ogrodu, jako miejsca spójnego z domem.

Wszystkie wspomniane propozycje mogą zostać przez nas wykonane w trzech opcjach:

  1. Standard - w przypadku tego wariantu wykorzystujemy wszystkie elementy, które już znajdują się w ogrodzie. Metamorfoza wymaga wówczas jedynie użycia farb, prostych i niedrogich materiałów oraz posadzenia pojedynczych roślin. Metamorfoza ma na celu wywarcie dobrego wrażenia wśród osób odwiedzających nieruchomość.
  2. Optimum - tworzymy przestrzeń, która maksymalnie uwydatni zalety nieruchomości. Pokażemy możliwości wykorzystania ogrodu i jego walory. Zmieniana przez nas przestrzeń podniesie atrakcyjność nieruchomości i pokaże klientowi, że wraz z nieruchomością otrzymuje w pełni przystosowany do niej teren zielony.
  3. Premium – wykonujemy całą pracę w imieniu klienta. Proponujemy ekipę wykonawcą projektu i nadzorujemy całą jego realizację. Po zakończeniu prac profesjonalny fotograf wykona sesję zdjęciową.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM