Balkon pełen roślinności!

Odpowiednio zaaranżowany balkon może stać się pięknym i funkcjonalnym ogrodem. Szukasz firmy zajmującej się adaptacją balkonów i Warszawa jest miastem, w którym mieszkasz? Świetnie trafiłeś!

W swoim portfolio posiadamy wiele projektów, gdzie zamieniliśmy balkon w zieloną krainę. Swoją nową ofertę dedykujemy właścicielom balkonów i mniejszych tarasów (do 30m2 ). Wspólnie stworzymy ogród, w którym poczujesz się komfortowo.

Podczas projektowania i planowania wystroju balkonu i tarasu bierzemy pod uwagę tylko oryginalne rośliny, które doskonale poradzą sobie w trudnych, miejskich warunkach. W ramach naszego projektu przygotujemy:

  • rzut w skali z rozmieszczeniem wszystkich zaproponowanych elementów,
  • spis roślinności,
  • propozycję mebli, donic i dodatków,
  • plan nawadniania automatycznego.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł uprawiać ulubione zioła i warzywa. Wypoczynek na świeżym powietrzu jest niezwykle przyjemny i korzystny dla zdrowia. Odpowiednio zaaranżowany ogród to gwarancja efektywnego wypoczynku i lepszego samopoczucia!

Balkon i taras może stać się sercem Twojego domu!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM